Jak segregować śmieci
 
Komunikacja miejska
 
Ochrona środowiska
 
Efektywność energetyczna
 
Buduj i remontuj z nami
 
Zaadoptuj swojego przyjaciela
 
 
 

Dbamy o Twoje miasto

    Jako Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej  „Komunalnik” Sp. z o. o. w Kętrzynie profesjonalnie realizujemy powierzone nam zadania w zakresie usług komunalnych przy zachowaniu należytej dbałości o środowisko naturalne.

    Zapewniamy naszym mieszkańcom nowoczesną komunikację miejską, odbiór i segregowanie odpadów komunalnych a także dbamy o czystość w całym naszym mieście Kętrzyn. Prowadzimy również schronisko dla bezdomnych zwierząt, w którym każdy może znaleźć swojego czteronożnego przyjaciela.

    Oferujemy też wysokiej jakości usługi dla klientów indywidualnych. Nasza wykwalifikowana kadra, dysponująca specjalistycznym sprzętem, świadczy fachowe usługi oraz rzetelnie wykonuje powierzone zadania.

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Komunalnik”

Komunikacja
Utylizacja
Ekologia

Aktualności

26.05.2023

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej "KOMUNALNIK" Sp .z o.o w Kętrzynie informuje pasażerów, że w dniu 02.06.2023r w godzinach od 11:15 do godz.14:00 z okazji obchodów 32 rocznicy powstania Straży Granicznej zostanie wyłączony przystanek na ul. Sikorskiego (Apteka) zastąpiony przystankiem na ul. Daszyńskiego na przeciwko Spółdzielni "Pionier" i Sikorskiego (Sezam) zastąpiony przystankiem na ul. Kopernika przed szkołą nr 1. Pozostała trasa linii pozostanie bez zmian. Godziny odjazdów będą umieszczone na słupkach przystankowych zgodnie z rozkładem obowiązującym na stronie PGK.

Za utrudnienia przepraszamy.

 

26.01.2023

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Komunalnik” Sp. z o.o. w Kętrzynie informuje, że od dnia 06.02.2023 r. komunikacja miejska rusza z nowymi rozkładami jazdy. Dla Państwa na naszej stronie internetowej oraz w aplikacji kiedyprzyjedzie.pl jest możliwość pobrania i zapoznania się z nowymi liniami. Aplikację można pobrać za pomocą kodu QR, który będzie znajdował się w naszych autobusach.

Pobierz aplikację - Kominikacja miejska

W okresie od 2 do 5 lutego trwać będzie wymiana tablic z rozkładami jazdy na terenie miasta, obowiązujący rozkład jazdy zostanie zastąpiony nowym. W tym okresie znajdą państwo rozkłady na naszej stronie internetowej https://komunalnikketrzyn.pl.  

Za utrudnienia przepraszamy.

FacebookFacebook

Telefony

89 752 56 60
Sekretariat
601 677 115
Schronisko dla Zwierząt
89 752 56 66
Zakład Gospodarki Odpadami
Aplikacja Eco Harmonogram
Aplikacja Eco Harmonogram - App Store Aplikacja Eco Harmonogram - Google Play Aplikacja Eco Harmonogram - Windows Store
Pobierz aplikację - Kominikacja miejska

Ogłoszenia

17.03.2023

Termin składania ofert 24.03.2023r.

24.02.2023

Termin składania ofert 03.03.2023r.

20.10.2022

Termin składania ofert 02.11.2022r. godz. 09.00.

Misja firmy

Misja

Naszym nadrzędnym celem jest realizacja powierzonych nam zadań w zakresie komunikacji miejskiej, odbiór i segregowanie odpadów komunalnych a także zapewnienie czystości w całym mieście. Naszą misją jest również rzetelne świadczenie usług i prowadzenie schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Dążymy

Pragniemy budować coraz szersze środowisko zadowolonych klientów, spełniając ich oczekiwania i powierzone zadania, zdobywając zaufanie i renomę firmy gwarantującej pełne zadowolenie klienta.

Chcemy

Nieustannie podnosić jakości świadczonych usług wykorzystując możliwie najnowocześniejszą technologię, poznawać i monitorować rosnące oczekiwania i wymagania klientów oraz prowadzić edukację ekologiczną ograniczając negatywne oddziaływanie na środowisko.
e-ketrzyn.pl
e-ketrzyn.pl
Kętrzyńskie TBS
Kętrzyńskie TBS
KOMEC Kętrzyn
KOMEC Kętrzyn
MWiK Kętrzyn
MWiK Kętrzyn

Dokumenty

Wywóz gruzu - cennik
Cennik za przyjecie i zagospodarowanie odpadów 2021
Umowa spółki z 05.04.2019
Odpady wielkogabarytowe - Ulotka
Elektrośmiecie - Ulotka
Opłaty za miejsce na cmentarzu

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco

PGK Komunalnik Sp. z o.o.

ADRES DO KORESPONDENCJI - Biuro w Kętrzynie
ul. Budowlana 1, 11-400 Kętrzyn, tel. (+48) 89 752 56 60, faks (+48) 89 752 56 61

komunalnik@e-ketrzyn.pl